Kontakt

Jesteś tutaj:>> empos>> Kontakt

 

Jeśli mają Państwo pytania , bardzo prosimy o skontaktowanie się z nami.

Prezes Zarządu
Antoni Majcherczyk 

Sekretariat

Beata Wojdyła

tel: +48 (33) 847 34 33
fax: +48 (33) 847 45 02
mail: empos@empos.pl

Kierownik ds. Technicznych - Prokurent
Jerzy Boba
tel. +48 (33) 847 24 20

tel. kom.+48 605 328 034       
e-mail: jerzy.boba@empos.pl     
                         
Kierownik Wydziału Produkcji i Technologii
Anna Janeczko                                       
tel.+48 (33) 847 23 82

tel. kom.+48 697 993 339
e-mail: anna.janeczko@empos.pl

Kierownik Operacyjny Oczyszczalni
Krzysztof Kubica               
tel. +48 (33) 847 45 08

tel. kom.+48 697 993 338
e-mail: krzysztof.kubica@empos.pl

Kierownik Laboratorium
Magdalena Chomicz                                   
tel. +48 (33) 847 45 08 

tel. kom.+48 697 992 221 
e-mail: magdalena.chomicz@empos.pl

Z-ca Kierownika ds. Technicznych
Paweł Płoszczyca                               
tel. +48 (33) 847 45 07

tel. kom.+48 609 683 529
e-mail: pawel.ploszczyca@empos.pl

Starszy Specjalista ds. Księgowości
Bożena Drabczyk                                                   
tel. +48 (33) 847 45 04

tel. kom.+48 885 984 268
e-mail: bozena.drabczyk@empos.pl

Kierownik Działu Gospodarki Odpadami
Katarzyna Szczepanek                  
tel. +48(33)847 45 09

tel. kom.+48 603 654 777
e-mail: katarzyna.szczepanek@empos.pl


Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Sylwia Plewniak                   
tel. +48 (33) 847 45 09
tel. kom.+48 885 989 424
e-mail: sylwia.plewniak@empos.pl 


Specjalista ds. Handlowych
Damian Tylkowski
tel. kom. +48 783 948 248
e-mail: damian.tylkowski@empos.pl


Projekt i program Interhead.pl
Polityka Cookies
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.
Rozumiem i akceptuję.