Kontakt

Jesteś tutaj:>> empos>> Kontakt

 

Jeśli mają Państwo pytania , bardzo prosimy o skontaktowanie się z nami.

Prezes Zarządu
Antoni Majcherczyk 

Sekretariat
Beata Wojdyła

tel: +48(33) 847 34 33
fax: +48(33) 847 45 02
mail: empos@empos.pl

Kierownik ds. Technicznych - Prokurent
Jerzy Boba
tel. +48(33)847 24 20        
e-mail: jerzy.boba@empos.pl     
                         
Kierownik ds. Technologii i Produkcji
Anna Janeczko                                       
tel.+48(33)847 23 82
e-mail: anna.janeczko@empos.pl

Zastępca Kierownika ds. Technologii i Produkcji
Krzysztof Kubica               
tel. +48(33)847 45 08
e-mail: krzysztof.kubica@empos.pl

Kierownik Laboratorium
Magdalena Chomicz                                   
tel. +48(33)847 45 08  
e-mail: magdalena.chomicz@empos.pl

Mechanik zakładu
Paweł Płoszczyca                               
tel. +48(33)847 45 07
e-mail: pawel.ploszczyca@empos.pl

Specjalista ds. Księgowości
Bożena Drabczyk                                                   
tel. +48(33)847 45 04
e-mail: bożena.drabczyk@empos.pl

Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Katarzyna Szczepanek                  
tel. +48(33)847 45 09
e-mail: katarzyna.szczepanek@empos.pl

Specjalista ds. Handlowych
Damian Tylkowski
tel. kom. +48 783 948 248
e-mail: damian.tylkowski@empos.pl

Projekt i program Interhead.pl
Polityka Cookies
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.
Rozumiem i akceptuję.