Zaproszenie dla mieszkańców na spotkanie

Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców na spotkanie w sprawie uciążliwości zapachowych na terenie Miasta i gminy Oświęcim, które odbędzie się w dniu  22 maja 2017 r. (poniedziałek), o godzinie 17:30 w sali Domu Ludowego w Monowicach, ul. Stara Droga 12.

Na spotkaniu obecna będzie oprócz przedstawicieli lokalnych samorządów i Zespołu Roboczego także Pani prof. ndzw. dr hab. inż. Izabela Sówka z Politechniki Wrocławskiej, z Zakładu Ekologistyki i Zarządzania Ryzykiem Środowiskowym, Wydział Inżynierii Środowiska, która wraz z grupą specjalistów na zlecenie Starosty Oświęcimskiego, Prezydenta Miasta Oświęcim i Wójta Gminy Oświęcim wykonywać będzie niezbędne pomiary i analizy uciążliwości.

W trakcie spotkania mieszkańcom zostaną rozdane dzienniczki obserwacji uciążliwości zapachowych. Prof. Sówka przekaże dokładne instrukcje ich odbioru, wypełniania, zwrotu.

Informacji szczegółowych udziela w imieniu Starostwa, Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Małgorzata Sikora.

(Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu, Wydział Ochrony Środowiska, ul. Wyspiańskiego 10, 32–602 Oświęcim, Nr tel.33 –  844 – 97 10, adres e – mail: srodowisko@powiat.oswiecim.pl).

 

Zapraszamy!

Projekt i program Interhead.pl
Polityka Cookies